Túžite bývať v dome so záhradou?

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte? Chceli by ste dopriať sebe a svojim deťom záhradu, kde sa deti môžu vyšantiť a Vy si môžete vypestovať vlastné bio potraviny? Už Vás nebaví večné hľadanie parkovacieho miesta na preplnených parkoviskách? 

Ak hľadáte 3 izbový dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa Vašich predstáv, ste na SPRÁVNOM mieste.

Pôdorys domu

Popis domu

Dom sa nachádza v malebnej obci Jasov, vzdialenej len 25 minút autom od Košíc. Je v pôvodnom stave, čím Vám ponúka možnosť rekonštrukcie presne podľa Vašich predstáv. Momentálne dom disponuje 3 veľkými izbami, kuchyňou so špajzou a kúpeľňou s toaletou. Dom je čiasotčne podpivničený a v prvom podzemnom podlaží sa nachádza kotolňa a veľkorysá pivnica, v ktorej môžete ukryť všetky nepotrebné veci. Novým majiteľom ponúka takmer 144 m2 úžitkovej plochy. Po rekonštrukcii je možné vytvoriť ďalšiu obytnú miestnosť a kúpeľňu v podkroví a zväčšiť tak aj úžitkovú plochu domu. Má ideálnu orientáciu na svetové strany. Izby sú orientované na východ, vďaka čomu Vás ráno budú zobúdzať lúče slnka. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, a to verejné elektrické rozvody, vodovod, zemný plyn a kanalizáciu. Okrem toho sa na pozemku nachádza aj vlastná studňa, vďaka ktorej môžete nielen polievať záhradu, ale aj ušetriť na poplatkoch za vodu. Dom je ihneď k dispozícii. V prípade potreby je možné dom obývať a popritom realizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. 

Existuje viacero možností, ako tomuto domu vdýchnuť nový život. Rada Vám ich predstavím na osobnej prehliadke a bude už len na Vás, pre ktorú alternatívu sa rozhodnete. 

LokalitaJasov, Košice - okolie
UlicaPotočná
Rozloha pozemku977 m2
Zastavaná plocha95 m2
Úžitková plocha143,7 m2
Dispozícia3 izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s toaletou, kotolňa, pivnica
Rok výstavby 1964
Stavpôvodný stav
Strechapolvalbová, drevený krov / eternit
Balkónáno (výhľad na ulicu)
Pivnicaáno (výmera 19 m2)
Kotolňaáno (výmera 18,9 m2)
Garážáno (výmera 20,1 m2)
Parkovaniepred domom, na pozemku, v garáži
Prístupová cestaasfaltová
Inžinierske sieteverejný elektrický rozvod, vodovod, zemný plyn, kanalizácia
Vlastníctvoosobné (možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru)

Lokalita

Jasov je malebná obec s bohatou históriou a prekrásnou prírodou, ktorá leží v juhozápadnej časti Košickej kotliny. Pre obyvateľov poskytuje príjemné prostredie pre život i poznávanie histórie a prírodných krás. 

Z historického hľadiska dáva obci punc výnimočnosti barokový kláštor Jasovského opátstva, v ktorom sa nachádza významná knižnica s viac ako 80 000 zväzkami kníh z rôznych oblastí. Významnou stavbou v obci je aj pôvodne románsky kostol svätého Michala archanjela, neskôr prestavaný v gotickom štýle, okolo ktorého je umiestnený miestny cintorín.

Prírodné krásy okolia obce vytvárajú jej kolorit a umožňujú jej obyvateľom tráviť tu príjemné chvíle v každom ročnom období. Nad obcou sa týči dominanta Jasova - Jasovská skala, ktorá tvorí najvýchodnejší výbežok Národného parku Slovenský kras. V obci sa nachádza aj Jasovská jaskyňa, v ktorej sa skrývajú prekrásne podzemné výtvory rieky Bodva a  ktorá je súčasťou zoznamu svetového prírodného dedičstva UNESCO. Ak máte radi turistiku, okolie Jasova Vám ponúka mnohé turistické trasy. Hubári si počas hubárskej sezóny budú z okolitých lesov odchádzať s plnými košíkmi húb.

Dom sa nachádza takmer v centre obce, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škôlka, základná škola, potraviny, pošta, lekáreň, ambulancie obvodného lekára, zubára, ortopéda a gynekológa. Nájdete tu aj kostol, kultúrne stredisko, mnoho obchodov, reštaurácii a bar. V blízkosti domu sa nachádza autobusová zastávka.

Doprava

Dostupnosť najbližších miest:

Jasov - Košice: 26 km / 25 minút (autom)

Jasov - Moldava nad Bodvou: 9 km / 9 minút (autom)

 

V súčasnosti v obci Jasov existuje iba autobusová doprava, nakoľko vlaková doprava je len nákladná. Autobusy jazdia cez pracovné dni a víkendy na trasách:

Jasov- Košice;

Jasov - Šaca;

Jasov - Moldava nad Bodvou, Kechnec;

Jasov - Poproč;

Jasov - Medzev, Štós, Smolník, Spišská Nová Ves.

Mapa

Cena 

0

MOŽNOSŤ DOHODY O CENE PO OSOBNEJ OBHLIADKE.

Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. 

Chcete aj Vy takto predávať alebo prenajímať Vašu nehnuteľnosť?

Kontaktujte nás a staňte sa našim klientom.