SPOZNAJTE

NÁS

Ak robíte to, čo milujete, budete úspešní.

/ Budha /

 

Týmto citátom sa riadime pri našej práci. Robíme to, čo milujeme a čo nám dáva zmysel. Neustále na sebe pracujeme, aby sme Vám mohli poskytnúť kvalitnejšie a profesionálnejšie služby, pretože Vaša spokojnosť je našim najväčším uznaním.

 Našim cieľom nie je byť len ďalšou z mnohých realitných kancelárii na trhu. My sa chceme stať súčasťou Vášho úspešného príbehu, stať sa Vašim osobným sprievodcom vo svete nehnuteľností.

Nastavenie nového štandardu na realitnom trhu

Misiou Compassu je poskytovať Vám, našim klientom, vysokú úroveň služieb a odbornosti na realitnom trhu. Uvedomujeme si, že za každou transakciou s nehnuteľnosťami sa ukrýva osoba a jej príbeh. Konáme v najlepšom záujme našich klientov a počas výkonu svojej práce sa riadime etickým kódexom. So svojimi klientmi sa snažíme vytvárať dlhodobé vzťahy tým, že im ponúkame výnimočné služby a snažíme sa o ich maximálnu spokojnosť počas celého realitného procesu.

Vaša voľba číslo 1

Víziou Compassu je byť Vašou voľbou číslo 1 v oblasti nehnuteľností. Cheme sa stať Vašim odborným poradcom, na ktorého sa vždy môžete spoľahnúť a obrátiť sa s Vašimi otázkami. Snažíme sa o zefektívnenie celého realitného procesu, a to sledovaním nových trendov a implementovaním najmodernejších technológií v danej sfére.

Odbornosť  /  Zodpovednosť  /  Inovácie  /  Spolupráca

Hodnoty odbornosť, zodpovednosť, inovácie a spolupráca začleňujeme do našich každodenných činností, aby sme mohli nasledovať naše poslanie a naplniť našu víziu. 

Usilujeme sa o zlepšenie odbornosti, nakoľko si uvedomujeme, že znalosti zvýhodňujú. Z toho dôvodu realitní makléri navštevujú odborné školenia realizované Slovenskou realitnou akadémiou (SORA) a Národnou asociáciou realintých kancelárii Slovenska (NARKS). 

Vždy konáme v najlepšom záujme našich klientov, spoločnosti a našej profesie. Robíme záväzky, ktoré dodržiavame a plne preberáme zodpovednosť aj za naše prípadné chyby, ako aj za naše víťazstvá.

Snažíme sa sledovať najnovšie trendy v realitnej sfére a do procesov implementovať inovácie, ktoré menia svet nehnuteľností a posúvajú ho na vyšší level.  

Nesnažíme sa o súťaživosť, ale o spoluprácu, pomocou ktorej vieme klientom ponúknuť kompletný realitný servis na vysokej úrovni. Spolupracujeme s odborníkmi v danom obore, pretože spokojnosť našich zákazníkov je naším poslaním. 

Košice

Pôsobíme v Košiciach, metropole východu, a v jeho širšom okolí. Sme skutoční miestni obyvatelia, ktorí tu žijú a pracujú. Vďaka tomu Vám vieme poskytnúť najlepšie informácie a odporúčania. 

Spoznajte náš team

Ing. Mária Fülöpová

Ing. Mária Fülöpová

Realitný maklér

JUDr. Štefan Demko

JUDr. Štefan Demko

Advokát

Igor Petrilla

Igor Petrilla

Fotograf / Kameraman

Člen realitnej únie

Licencovaná realitná kancelária