Vytvárame úspešné príbehy ...


Realitnú kanceláriu vrelo odporúčam všetkým, ktorí nemajú čas na predaj svojej nehnuteľnosti. Od prvého stretnutia som vedela, že som si vybrala správne. Všetko prebehlo hladko a ja som sa nemusela o nič starať. Dokonca aj prepis energií a daňové priznanie vybavili za mňa. Po zlých skúsenostiach som konečne našla svoju osobnú realitnú maklérku.
JUDr. Marta F.HR špecialista / predávajúca
Výber realitnej kancelárie som dlho zvažovala a na základe odporúčania známych som si vybrala Compass realitnú kanceláriu. Zabezpečovala mi predaj stavebného pozemku v Košiciach. Bola som milo prekvapená, že všetky potrebné dokumenty vybehala realitná maklérka. Po dvoch mesiacoch sa pozemok predal za cenu dokonca vyššiu, ako som očakávala. Ostala som veľmi milo prekvapená. Ak nechcete mať starosti s predajom nehnuteľnosti, obráťte sa na túto realitnú kanceláriu.
Ing. Mária Kopčíkovánezamestnaná / predávajúca
Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie predaja rodinného domu. Po realizovanom homestagingu mi ho bolo až ľúto predať. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú bez starosti a efektívne predať nehnuteľnosť.
MUDr. Albína F. podnikateľka / predávajúca
Opäť som využila služby realitnej kancelárie a opäť som svoje rozhodnutie neoľutovala. Zabezpečovali mi kúpu bytu. Vďaka tejto službe som ušetrila kopu času hľadaním. Dokonca mi do troch dní našli aj nájomcu. Ďakujem a v budúcnosti opäť rada využijem Vaše služby.
Ing. Mária Kopčíkovánezamestnaná / kupujúca